







Rozmery 190×80×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen ROMA sprchovací kút , 6mm sklo, čierny profil-číre sklo Technické údaje: Výrobca: Mexen Séria: Roma Montáž: univerzálna, pravá alebo ľavá (L/P) Spôsob otvárania: otváravý Farba skla: číra/transparentná Povrchová úprava profilu a doplnkov: čierna matná Typ skla: bezpečnostné, tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Náter pre ľahké čistenie: áno Nerovnosti vyrovnávacej steny: áno Nastavenie šírky: áno Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno Profil: hliníkový / čierny Kovová rukoväť Sada tesnení Hliníkový prah dverí Rozsah nastavenia (mm): Časť so sprchovými dverami (B min-max): rozmery v tabuľke dole Časť - fixná stena (C min-max): rozmery v tabuľke dole Dvere (D): rozmery v tabuľke dole sada sa skladá : Mexen ROMA posuvné dvere 854-080-000-70-00 Mexen ROMA pevná stena 850-070-000-70-00
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné, Pántové |
| Vanička | Bez vaničky |
| Farba | Čierna |
| Typ | Obdĺžnikový, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s delenými dverami |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 552 |
| Ean | 5907709103597 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Dĺžka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Roma |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom