Porovnajte ceny od 201 € do 214 € v 2 e-shopoch:
Rea AERO N 100, sprchová zástena WALK IN, 1-krídlová, 100 x 195 cm, lesklý chróm, transparentná, REA-K7551
Rozmery 195×100 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 201 € do 214 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 207,5 €
- 22. 4. 2026 - 207,5 €
- 11. 3. 2026 - 241,5 €
- 26. 8. 2025 - 207,5 €
- 12. 2. 2025 - 214 €
- 28. 5. 2026 - 201 €
- 22. 4. 2026 - 201 €
- 11. 3. 2026 - 214 €
- 26. 8. 2025 - 201 €
- 12. 2. 2025 - 214 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
REA AERO N 100, sprchová zástena WALK IN, 1-krídlová, 100 x 195 cm, lesklý chróm, transparentná, REA-K7551 Technické údaje: Výrobca: Rea Séria: Aero Montáž: univerzálna, pravá alebo ľavá Rozmer: 100(s) x 195(v), 1-krídlová / dostupné rozmery od 80 cm do 120 cm / Typ: rohová, Walk-in Farba skla: priehľadná Povrchová úprava: lesklý chróm Druh skla: bezpečnostné, tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Náter pre ľahké čistenie: áno Rameno: chrómové nastaviteľné rameno, možnosť pripevnenia na stenu alebo strop Sada tesnenia Sprchová stena REA AERO 100x195 cm Výrobca: Rea Typ steny: Walk-In Farba skla: Transparentná - číra Rameno: strop / stena Typ skla: Tvrdené bezpečnostné sklo Povrchová úprava: Chrómová Hrúbka skla: 8 mm Profily: hliník Povlak: Jednoduché čistenie Predstavujeme Vám krásnu a mimoriadne funkčnú a modernú sprchovú zástenu. Je to produkt, ktorý dokonale vyplní priestor vašej kúpeľne pri zachovaní dokonalého vzhľadu a estetiky interiéru. Stena je prispôsobená na montáž na sprchovú vaničku alebo s lineárnym odtokom. Bol vyrobený z kvalitného tvrdeného skla. Vďaka špeciálnej výrobnej fáze je odolný a ľahko sa čistí. Vhodné sprchové vaničky a žľaby nájdete na našich ďalších aukciách. Pozývame vás pozrieť si našu ponuku.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 195 cm |
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Ean | 5902557306046 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výrobca | Rea |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 1950 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Rea Aero |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Sprchová zástena walk-in 100 cm SAT Project SATBWIPRO100C
Skladom
Sprchová zástena walk-in 90 cm SAT Project SATBWIPRO90
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Sprchová zástena walk-in 120 cm SAT Project SATBWIPRO120
Skladom
Sprchová zástena SAT Walk-in 60 cm SATBWI60PR
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Sprchová zástena walk-in 100 cm SAT Project SATBWIPRO100
Výška, hĺbka, priemer
Skladom




