
Nepriepustná plachta na posteľ JERSEY 90 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dniRozmery 180×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jedná sa o inteligentnú kombináciu napínacej jersey plachty a nepriepustnej podložky. Chráni matrac proti mechanickému poškodeniu ako klasická plachta. Vďaka polyuretanovému náteru neprepustí žiadnu tekutinu a tým zabezpečí vysokú hygienu lôžka. Vodoodolná plachta je navrhnutá predovšetkým pre zdravotnícke zariadenia. Polyuretánová špeciálna membrána je nepriepustná smerom dole, ale paropriepustná smerom nahor, čo znamená, že plachta „dýcha”. Priedušnú nepriepustnú plachtu môžete zakúpiť na detskú postieľku 60 x 120 cm, detskú posteľ 70 x 140 cm, jednolôžko 90 x 200 cm alebo dvojlôžko 180 x 200 cm. Plachta má po obvode gumu v tunelčeku pre ľahkú výmenu. Je vhodná na matrace až do výšky 20 cm. Materiál: vrchná vrstva 100% bavlna, spodná vrstva 80% polyuretán, 20% polyester Odporúčané pranie: 60 °C
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Nepriepustné | Ano |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
| Gramáž | 150 g/m² |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Český výrobok | Áno |
| Vlastnosti chrániča matraca | Celokrycie, Nepriepustné |
| Prevedenie | Dvojlôžko |
| Vzor | Jednofarebné |
| Typ zdravotnej pomôcky | Nepriepustné plachty |
| Vlastnosti | Nepriepustné |
| Výška matraca | Do 20 cm |
| Výrobca | ŠKODÁK |

180×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
180×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
180×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, klasická, z bavlneného saténu
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
80×160 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×120 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80-90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×240 cm, ľanová, klasická
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, mapínacia, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
140×240 cm, ľanová, klasická
Skladom
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Gumová
Na odoslanie o 2 dni
Porcelánová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ručný, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni