Odporúčame
Kožená trojsedačka s rozkladom Sara - smotanová (G105)
Rozmery 85×205×88 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 1 276 €
- 18. 1. 2025 - 1 276 €
- 12. 8. 2024 - 1 163 €
- 18. 7. 2024 - 989 €
- 4. 4. 2024 - 1 163 €
- 29. 2. 2024 - 1 125 €
- 15. 1. 2024 - 1 046 €
Popis produktu
Trojsedačka SARA je vyrobené z kvalitnej a odolnej talianskej hovädzej kože v smotanovom prevedení G105. Ponúka dlhodobé kvalitné a pohodlné sedenie, ktoré tvoria pružiny faliste a pružiny bonellového typu. Vyšší komfort dodáva sedeniu kvalitná výplň, ktorú tvorí vysokopružná HR pena. Trojsedačku možno rozložiť na spaciu plochu s rozmermi 140 x 190 cm. Farebné prevedenie si môžete vybrať z obrovského množstva odtieňov. Nábytok od výrobcku Meble Pyka je vyrábaný na objednávku s možnosťou vybrať si zo širokého sortimentu farebného prevedenia koží a látok.
Rozmery
| Šírka: | 205 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 88 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Koža |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 80 kg |
| Značka | PYKA |
| Typové označenie | Sara |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 140 x 190 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Pravidelne ošetrovať |
| Odporúčanie k údržbe | Konzervácia a impregnácia kože |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Smotanová (G105) |
| Prevedenie poťahu | Biela |
| Označenie prevedenia poťahu | G105 |
| Materiál (primárny) | Koža |
| Materiál (slovne) | Koža |
| Poťahový materiál | Koža |
| Druh kože | Hovädzia |
| Výhody produktu | Rozklad |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Výplň sedacej časti | Molitánovo-pružinová |
| Nožičky | Plastové |
| Doplňujúce informácie | Molitánovo-pružinové sedenie (Bonellové pružiny) |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ sedačky | Trojsedačka |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | PYKA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom

























