




Rozmery 94×135×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Široká komoda FOLK K-135 Farba tela / čiel: Antracit Ostatné prvky: Dub artisan MODERNÁ, ÚHĽADNÁ a FUNKČNÁ vyrobená z najlepšie vybranej laminovanej dosky značky KRONOSPAN (hrúbka 28 a 18 mm!) skrinky a zásuvky majú systém otvárania dotykom „push to open“ nábytok má zaoblené horné hrany, čo mu dodáva jedinečný vzhľad zásuvky sú vybavené vodičmi GTV s úplným vysunutím, čo umožňuje pohodlný prístup k nim Balenie obsahuje: Zreteľný návod na použitie krok za krokom, vďaka ktorému je montáž veľmi jednoduchá a trvá 45-60 minút. TECHNICKÉ INFORMÁCIE šírka: 135 cm hĺbka: 45 cm výška: 93,5 cm Výrobca: Mazzoni
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Hmotnosť s obalom | 90 kg |
| Materiál prevedenia | MDF doska + drevotrieska |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 80 kg |
| Výrobca | Mazzoni |

V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Doprava zadarmo
81×167×43 cm, kombinovaná, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×160×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Drevená, kombinovaná, v provence štýle
Doprava zadarmo
Drevená, zásuvková, v modernom štýle
Doprava zadarmo
Presklená, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
200×45 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×100 cm, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
85×150×40 cm, zásuvková, s nožičkami
Na odoslanie o 4 dni
85×150×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s nožičkami, výška
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, s nožičkami, matná
SkladomDoprava zadarmo
90×140×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
110×100×40 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 dni
97×168×46 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, s nožičkami, výška
SkladomDoprava zadarmo
85×110×35 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
109×83×55 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
81×163 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Drevená, zásuvková, v modernom štýle

Zásuvková, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

71×167×43 cm, v dekore dub, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s nožičkami, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, kombinovaná, v provence štýle
Doprava zadarmo
S nožičkami, dvierková, matná
Doprava zadarmo
85×150×40 cm, zásuvková, s nožičkami
Na odoslanie o 4 dni
V dekore dub, zásuvková, kombinovaná
Doprava zadarmo
V modernom štýle, z lamina, dvierková
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
40×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
60×120-160×70 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
45×90×50 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
50-62×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni