Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 88 €
- 1. 1. 2025 - 88 €
- 30. 11. 2024 - 86 €
- 25. 11. 2024 - 82 €
- 1. 7. 2024 - 111 €
- 29. 2. 2024 - 109 €
- 11. 2. 2024 - 112 €
Popis produktu
Posteľ vyrobená z masívnej borovice. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, stabilitou. Posteľ je ručne morená a tiež je dvakrát lakovaná ekologickým lakom. Táto posteľ je dodávaná s roštom a bez matraca. Hĺbka pre uloženie matraca je 6 cm. Rozmery postele: Celková dĺžka 205 cm Celková šírka 87 cm Výška čela pri hlave 60 cm Výška čela pri nohách 45 cm Rozmery matraca: 80x200 cm Farebná paleta: Ponúkame možnosť nalakovania postele v odtieňoch: dub, jelša, orech a bezfarebný lak. Rošt: Súčasťou postele je drevený laťkový rošt. K posteli si môžete dokúpiť matrace.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Dekor | Borovica |
| Materiál | Drevo |
| Druh | Vyvýšená |
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Vrátane roštu |
| Výška čela pri nohách | 45 cm |
| Farba produktu | Hnedá;Oranžová |
| Hrana | Zaoblená |
| Výška od zeme ku dnu postele | 30 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rošt | Áno |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 120 kg |
| Spacia plocha | 80x200 cm |
| Váha | 25 kg |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Drevo |
| Dĺžka postele | 205 cm |
| Výrobca | Home Line |
Recenzie
Používateľské recenzie
I am very satisfied
The bed was assembled very quickly
The bed was assembled very quickly
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Nikdy viac
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Kvalitné prevedenie
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
ok
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
































