Odporúčame
Jedálenský set 1+4 v minimalistickom dizajne dub artisan
188,2 €
Popis produktu
Jedálenský set 1+4 v minimalistickom dizajne dub artisan Jednoduchý, minimalistický dizajn výborne vynikne i v menších priestoroch Skladá sa zo stola a štyroch stoličiek Stôl má obdĺžnikový tvar a poskytuje dostatok miesta pre každodenné stolovanie Doska stola, sedadlá a opierky sú vyrobené z MDF dosiek vo farebnom prevedení dub artisan Konštrukcia stola i stoličiek je kovová, vďaka čomu je zabezpečená výborná stabilita a odolnosť Materiál: MDF/kov Farba: dub artisan/matná čierna dodávané v demonte
Parametre
| Počet miest | Pre 4 |
|---|---|
| Materiál | Lamino, Kov |
| Vlastnosti | So stoličkami |
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Štýl | Škandinávsky |
| Hmotnosť | 32 kg |
| Nohy | Kov |
| Vrchná doska | MDF |
| Nosnosť | 90 kg |
| Sedák | MDF |
| Výška sedu | 45 cm |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od nábytok Tiffany

169 €
Moderný jedálenský set AUTRON v dekore divoký dub
Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
24,9 €
Moderná jedálenská stolička ARIS v hnedom odtieni
95×42×52 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni















