SADA 2xLED Stmievateľná žiarovka Philips Hue WHITE AMBIANCE E27/8W/230V 2200-6500K
História cien
Popis produktu
Parametre
| Stmievateľné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Závit E27 |
| Typ | LED, Úsporná |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Funkcie | LED technológia/Inteligentné osvetlenie/Stmievateľné |
| Pätica | E27 |
| Príkon zdroja | 8 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 75 W |
| Teplota chromatickosti | 2200-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 1100 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Napätie | 230 V |