





Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieNajlepšia cena za posledných 30 dní: 28,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bez flanelových obliečok sa žiadny zmrzlík v zime nezaobíde. Elegantný motív zimných kvetov zaistí, že aj v mrazivých dňoch vaša spálňa krásne rozkvitne a bude dokonale útulným miestom k odpočinku. Upokojujúca kombinácia bieleho podkladu a modro-hnedého vzoru je ideálna pre navodenie pohody a pokojné zaspávanie.Jemný bavlnený flanel je vďaka typickému počesaniu krásne mäkký a hrejivý, je teda ideálny pre chladné jesenné a zimné noci. Obliečky sú z oboch strán rovnaké a majú zapínanie na zips.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm
| Materiál | Bavlna, Flanel |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Biela |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| Gramáž | 140 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Flanel |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
obliecky su velmi pekne a kvalitne kazdemu sa pacilo
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Dobrá kvalita
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Pěkně i materiál dobrý
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Skvělá kvalita, za skvělé peníze. Rychlé doručení ❤️! Děkuji Vám!100% doporučuji ❤️
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Neviem, či je to o výrobku, ale keď si objednám a zaplatím doručenie do boxu, tak prečo mi to firma pošle na poštu? (1,5 hod som stála v rade)
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jesenná, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom