Odporúčame
Relaxačné kreslo (ušiak) Agustin 2 - sivá
Rozmery 107×75×92 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 300 €
- 5. 10. 2024 - 300 €
- 12. 9. 2024 - 272 €
- 4. 4. 2024 - 300 €
- 15. 3. 2024 - 296 €
- 8. 2. 2024 - 326 €
Popis produktu
Doprajte si zaslúžený oddych po celom dni v práci s relaxačným kreslom AGUSTIN 2 z kategórie "ušiak". Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 75x92-160x83-107 cm. Výška sedu je 45 cm. Je čalúnené v príjemnej, na dotyk jemnej látke. Farebné prevedenie kresla je v krásnej, modernej sivej farbe. Veľkým bonusom, ktorý určite oceníte je jeho rozkladacia funkcia v podobe výsuvnej podnožky. Opierka chrbta je tvarovaná tak, aby ste sa cítili čo najkomfortnejšie. Spolu s opierkou hlavy sa postará o zdravé sedenie pre Váš chrbát a krčnú chrbticu. Vyložte si nohy, oprite hlavu a ruky a relaxujte v pohodlnom kresle.
Rozmery
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 92 cm |
| Výška: | 107 cm |
Parametre
| Typ | Ušiaky |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál | Látka |
| S podnožkou | Ano |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Hĺbka 2 | 160 cm |
| Váha s obalom dodávateľa | 30 kg |
| Čistá váha dodávateľa | 29.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3882 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Agustin 2 |
| Hĺbka od - do (cm) | 92 - 160 |
| Výška sedadla (cm) | 53 |
| Výška sedadla 2 (cm) | 62 |
| Výška sedadla od - do (cm) | 53 - 62 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Áno |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Doplňujúce informácie | Výsuvná podnožka |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Relaxačné |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom

























