Odporúčame
História cien
- 29. 5. 2026 - 880 €
- 24. 6. 2024 - 880 €
- 19. 6. 2024 - 900 €
- 17. 3. 2024 - 884 €
- 29. 2. 2024 - 898 €
- 23. 2. 2024 - 930 €
- 15. 1. 2024 - 874 €
Popis produktu
Rozkladacia sedacia rohová súprava BELLIS. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky MONOLITH v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Sedacia súprava má pod sedákmii 2 úložné priestory. Výplň - kvalitná PUR pena T28. Veľmi pohodlná vďaka taštičkovému odpruženiu typu Bonell. MONOLITH - Tkanina MONOLITH je pevná a trvanlivá a zároveň mäkká a veľmi príjemná na dotyk. Je k dispozícii v najmodernejšej, vyváženej farebnej línii, ktorá bola obohatená akcentami baklažánu, zelene, granátového jablka a ružového prášku. Látka je potiahnutá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá tvorí hydrofóbny povlak chrániaci pred rýchlym presakovaním kvapalín. To zabraňuje okamžitej absorbcii vody tkaninou, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny na povrchu materiálu. Vďaka tomu máte čas použít mäkkú handričku alebo papierovú utierku k jemnému odsatiu rozliatej kvapaliny. Všetky tieto vlastnosti robia z poťahovej látky MONOLITH ideálny materiál pre čalúnenie sedacích súprav, pohoviek alebo kresiel. Zloženie: 100% polyester
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Výška sedu | 43 cm |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 13 cm |
| Farba produktu | Červená;Hnedá;Modrá;Ružová;Sivá;Zelená;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Tvar | Tvar L |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Zelená |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Som velmi spokojná so sedačkou. Výborná cena, kvalitná a farba zodpovedala obrázku.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Gauč prišiel rozložený na 5 častí, takže je potrebné ho zmontovať. Na druhej strane to má výhodu vynesenia gauča, čo zvládne jedna osoba. Gauč má krásnu zelenú farbu, príjemne sa na ňom sedí. V pomere cena kvalita to bola super voľba.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň













