Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 156 €
- 18. 2. 2025 - 156 €
- 25. 1. 2025 - 89 €
- 1. 1. 2025 - 94 €
- 7. 12. 2024 - 92 €
- 29. 11. 2024 - 97 €
- 25. 11. 2024 - 92 €
- 10. 10. 2024 - 161 €
- 6. 9. 2024 - 156 €
- 28. 6. 2024 - 152 €
- 4. 4. 2024 - 161 €
- 29. 2. 2024 - 156 €
- 13. 2. 2024 - 165 €
Popis produktu
Funkčná predsieňová stena zostavená z vešiaka, zrkadla a botníka. praktická polica veľké zrkadlo 6 vešiakov výšku vešiakov si nastavíte podľa vlastných potrieb skrinka na 8 - 9 párov obuvi kvalitné spracovanie Rozmery skrinky: celková výška: 70 cm výška skrinky na topánky: 40 cm hĺbka: 25 cm šírka: 90 cm Rozmery vešiaka so zrkadlom: výška: 100 cm šírka: 90 cm šírka zrkadla: 40 cm výška zrkadla: 60 cm Materiál: korpus a dvierka - laminovaná drevotrieska hrany - PVC Farba: Biela, Dub Sonoma, Jelša, Wenge Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií. Stena sa dodáva v rozmontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Zrkadlo | Ano |
| Lavica | Ano |
| Vešiak | Ano |
| Botník | Ano |
| Farba | Biela |
| Váha | 26,8 kg |
| Hrana | PVC |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál |
| Hĺbka sedu | 25 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Počet dverí | 2 |
| Počet políc | 1 |
| Šírka zrkadla | 40 cm |
| Výška zrkadla | 60 cm |
| Farba produktu | Biela |
| Počet vešiakov | 3 |
| Počet zásuviek | 1 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Systém zatvárania | Výklopné |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Akord |
Recenzie
Používateľské recenzie
Při montáži nepřesné lícování
hezký
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Ok
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Malé, pôsobí prijemne
Odlepená a chýbajúca dyha
Skrinka neobsahuje šikmý držiak na topánky...do skrinky sa reálne zmenia tri páry topánok
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Som veľmi spokojna
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň



