Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 261 €
- 18. 2. 2025 - 261 €
- 30. 1. 2025 - 149 €
- 25. 1. 2025 - 159 €
- 1. 1. 2025 - 162 €
- 7. 12. 2024 - 159 €
- 29. 11. 2024 - 166 €
- 25. 11. 2024 - 158 €
- 10. 10. 2024 - 277 €
- 6. 9. 2024 - 270 €
- 1. 7. 2024 - 263 €
- 4. 4. 2024 - 277 €
- 29. 2. 2024 - 270 €
- 15. 1. 2024 - 284 €
Popis produktu
Komoda má moderný vzhľad. Skvele pasuje do domácnosti, ale svoje miesto nájde aj v pracovných podmienkach. Špecifikácia: elegantné a starostlivé spracovanie lemovanie - Laminovaná doska hrúbka dosiek -16mm čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v rozloženom stave.
Rozmery
| Šírka: | 138 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 99 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 59 kg |
| Hrana | ABS |
| Počet dverí | 3 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Počet zásuviek | 3 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Akord |
Recenzie
Používateľské recenzie
komoda se mnělíbí a účel splní
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Jsem spokojená
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Jsem plně spokojená
Je prostorná a masivní
Tenká zadní strana
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Dostal som chybný produkt
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa MIAMI I biela šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne







