Odporúčame
HALMAR Konferenčný obdĺžnikový stolík Zano hnedý
Popis produktu
Tento konferenčný stolík dodá vášmu domovu moderný a elegantný štýl vďaka zaujímavému dizajnu. Je vyrobený v kombinácii kovu, skla a MDF dosky. Pod doskou stola sa nachádza odkladacia polička. Pozrite si ďalšie konferenčné stolíky zo série Zano. Materiál: dyhovaná MDF doska / sklo / oceľ s práškovou povrchovou úpravou Rozmery: Šírka: 120 cm Hĺbka: 60 cm Výška: 45 cm Hmotnosť: 24 kg Nosnosť: 30 kg
Parametre
| Tvar | Obdĺžníkové |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Sklo, Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Série | Zano |
| Materiál desky | Dřevo |
| Materiál nohou | Kov |
| Sada stolků | Ne |
| Půdorys | Obdélníkové |
| Úložný priestor | Bez úložného prostoru |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Hmotnost | 24.00 kg |
| Výrobca | HALMAR |
Najlepšie produkty od Houseland.sk

Botník Houseland Rumino bílý
S lavičkou, policový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojan na topánky so sedadlom Houseland Vincent hnedý/čierny
47×105×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky kontajner ARO čierny
So zásuvkami, s kolieskami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka NEL IV biela mat
174×31×30 cm, zrkadlová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka Vasagle Matheo hnedá/čierna
Zrkadlová, s nožičkami, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Predsieňová stena Houseland Lunar borovica Atlantic/antracitovo sivá
S botníkom, so zrkadlom, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieňová stena Houseland Lunar borovica Atlantic/biela
S botníkom, so zrkadlom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Závěsné houpací křeslo Houseland Imogen hnědé L
122×105×72 cm, hojdacie, kovové
Skladom
Botník Houseland Danica dub sonoma
47×105×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojan na topánky Vasagle Lorado 93 cm hnedý
93×75×28 cm, drevený, kovový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Botník Houseland Fure hnědý/černý
120×60×24 cm, výklopný, policový
SkladomDoprava zadarmo
Konferenční stolek s výškovým nastavením Vasagle Indigra hnedý/černý
63×100×50 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kuchynský pojazdný regál Houseland Timmo hnedý/čierny
89×60×40 cm, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Skladacie závesné hojdacie kreslo Houseland Bliss XL sivé
131×115×76 cm, hojdacie, kovové
Skladom
Stojan na práčku a sušičku POLA biely
180×64×64 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL I bílá mat
174×60×30 cm, zrkadlová, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závěsné houpací křeslo Houseland Imogen šedé XL
134×115×76 cm, kovové, závesné
Skladom
Komoda Houseland Tanya hnedá
80×100×33 cm, v rustikálnom štýle, kombinovaná
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


















