Odporúčame
-33 %1,99 €2,99 €
História cien
- 27. 5. 2026 - 1,99 €
- 27. 4. 2026 - 1,99 €
- 23. 4. 2026 - 2,49 €
- 9. 4. 2026 - 2,99 €
- 8. 4. 2026 - 3,49 €
- 25. 3. 2026 - 3,99 €
- 24. 3. 2026 - 4,49 €
- 9. 3. 2026 - 4,99 €
- 28. 10. 2025 - 4,49 €
- 1. 1. 2025 - 4,99 €
Popis produktu
Či už v kuchyni alebo v kúpeľni, malý odpadkový kôš je vždy užitočným a nevyhnutným pomocníkom. Odpadkový kôš je vyrobený z plastu a má objem 5 l.Ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach, bez možnosti.
Rozmery
| Šírka: | 19 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 16 cm |
| Výška: | 23 cm |
Parametre
| Typ | Na komunálny odpad |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Objem | Do 25 litrov |
| Hĺbka (cm) | 16 cm |
| Objem (l) | 5 l |
| Šírka (cm) | 19 cm |
| Výška (cm) | 23 cm |
| Výrobca | 4-Home |
Recenzie
5.04 hodnotenia
5
4 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
Praktický pomocník,snadno přístupný, dobře se udržuje v čistotě
Malý, praktický
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Spokojný používateľ
Akurát velký do koupelny, dobře se zavírá
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Spokojný používateľ
Koupeno pro kočičí odpad - máme to za dveřmi. Výborné, nepropouští zápach.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky












