Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Kreslo Titan - tmavozelená
Rozmery 87×73×70 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 232,83 €
- 26. 5. 2026 - 232,83 €
- 22. 5. 2026 - 232,77 €
- 25. 4. 2026 - 228 €
- 18. 4. 2026 - 207,54 €
- 11. 4. 2026 - 206,41 €
- 28. 3. 2026 - 206,25 €
- 22. 3. 2026 - 207,33 €
- 10. 3. 2026 - 241 €
- 7. 3. 2026 - 215,6 €
- 1. 3. 2026 - 216,82 €
- 6. 1. 2026 - 223,02 €
- 3. 1. 2026 - 223,04 €
- 23. 12. 2025 - 222,92 €
- 20. 12. 2025 - 222,91 €
- 13. 12. 2025 - 222,99 €
- 6. 12. 2025 - 214,27 €
- 14. 11. 2025 - 219,94 €
- 9. 11. 2025 - 227,13 €
- 8. 4. 2025 - 252 €
- 17. 3. 2025 - 249 €
- 28. 5. 2026 - 175,6 €
- 26. 5. 2026 - 175,6 €
- 22. 5. 2026 - 175,4 €
- 25. 4. 2026 - 195 €
- 18. 4. 2026 - 180,6 €
- 11. 4. 2026 - 172 €
- 28. 3. 2026 - 172 €
- 22. 3. 2026 - 172 €
- 10. 3. 2026 - 221 €
- 7. 3. 2026 - 187 €
- 1. 3. 2026 - 193,1 €
- 6. 1. 2026 - 181,5 €
- 3. 1. 2026 - 181,7 €
- 23. 12. 2025 - 180,6 €
- 20. 12. 2025 - 180,5 €
- 13. 12. 2025 - 181,2 €
- 6. 12. 2025 - 181,4 €
- 14. 11. 2025 - 181,5 €
- 9. 11. 2025 - 180,5 €
- 8. 4. 2025 - 243 €
- 17. 3. 2025 - 237 €
Popis produktu
Hľadáte pohodlné kreslo, v ktorom si po náročnom dni oddýchnete a zrelaxujete? Máte radi elegantný, moderný a pritom klasický štýl? Potom ste našli niečo pre Vás. Kreslo TITAN si zamilujete na prvý pohľad. Dokonalý dizajn vyzdvihuje jeho vysoké, prešívané operadlo, zdobené podrúčky a krásne tvarované nožičky. Čalúnené je kvalitnou zamatovou látkou v nadčasovom prevedení tmavozelená, ktorá zaistí vysoký komfort a pohodlie pri sedení. Nožičky sú vyrobené z pevného a kvalitného masívneho dreva čiernej farby. Svoje uplatnenie si nájde v obývačke, spálni, no môžete ho použiť ako kreslo k toaletnému stolíku. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 73x70x87 cm a výška sedu je 45 cm. Je dodávané v demonte a jeho maximálna nosnosť je 120 kg. Rozžiarte Vašu domácnosť a obohaťte ju o kreslo Titan, ktoré so sebou prinesie dávku modernosti a glamour štýlu.
Rozmery
| Šírka: | 73 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 87 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Farba | Zelená |
| Typ opierky | Vysoké |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4052 m3 |
| Čistá váha dodávateľa | 17.5 kg |
| Váha s obalom dodávateľa | 18 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Titan |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Tmavozelená |
| Prevedenie poťahu | Zelená |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Odporúčame

HRADIL kreslo H058 prírodné 93 x 55 x 47 cm
93×55×47 cm, ratanové, v modernom štýle
Skladom
Super strečové poťahy NIAGARA smotanová kreslo ušiak (š. 70 - 95 cm)
Ušiaky, s vysokou opierkou, s nožičkami
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Čierne závesné kreslo KOKON bez stojanu, sivý vankúš
115×108×70 cm, ratanové, závesné
Skladom
Závesné hojdacie kreslo PORTO - čierne + sivé vankúše
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Hnedé kreslo z imitácie kože s čiernymi nohami Actona Cazar
91×69×79 cm, koženkové, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Patchwork kreslo BREAK II
81×65×59 cm, v rustikálnom štýle, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Vankúš do závesného kresla KOKON, tmavo sivý
110×20 cm, závesné, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie kreslo IBIZA - hnedé + béžové vankúše s pruhmi
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Polohovateľné TV kreslo STILO — látka, sivá, nosnosť 130 kg
104×74×90-162 cm, ušiaky, polohovacie
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie kreslo PORTO bez stojana - čierne + sivé vankúše
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Závesné hojdacie kreslo BALI - hnedé + béžové vankúše
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Relaxačné polohovateľné TV kreslo MODO — látka, sivá, nosnosť 130 kg
104×65×90-164 cm, polohovacie, s podnožkou
SkladomDoprava zadarmo
Relaxačné polohovacie TV kreslo LYNO — látka, sivá, nosnosť 130 kg
108×70×90 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Super strečové poťahy NIAGARA smotanová kreslo s drevenými rúčkami (š. 50 - 80 cm)
S nožičkami, s látkovým poťahom, orientálne
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Závesné hojdacie kreslo ELBA EXTRA, nosnosť 150kg - sivé + sivé vankúše
Hojdacie, závesné, v modernom štýle
Skladom
Závesné hojdacie kreslo ELBA - sivé + sivé vankúše
Hojdacie, závesné, v modernom štýle
Skladom
Béžovo-sivé dizajnové kreslo ALPAH LOOP
73×66×60 cm, v modernom štýle, designové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Relaxačné polohovateľné TV kreslo MODO — látka, béžová, nosnosť 130 kg
104×65×90-164 cm, polohovacie, s podnožkou
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie kreslo BALI bez stojana- hnedé + béžové vankúše
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo CUBA čierne - sivé vankúše
Hojdacie, ratanové, závesné
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie dvojkreslo CUBA sivé - sivé vankúše
Hojdacie, ratanové, závesné
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie kreslo BALI EXTRA, nosnosť 150kg - hnedé + béžové vankúše
Ratanové, závesné, v modernom štýle
Skladom
Kožené kreslo CASUAL, čierna
78×68×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom



































































