Odporúčame
Kreslo Crown - tmavozelená / zlatá
Rozmery 80×78×72 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 203 €
- 5. 10. 2024 - 203 €
- 12. 9. 2024 - 185 €
- 17. 4. 2024 - 162 €
- 3. 4. 2024 - 173 €
- 15. 3. 2024 - 203 €
- 15. 1. 2024 - 223 €
Popis produktu
Pohodlne sa usaďte do náručia kresla CROWN a cíťte sa v ňom ako kráľovná alebo kráľ. Dokonalý dizajn a štýl kresla ešte viac vyzdvihuje čalúnenie krásnou, kvalitnou, tmavozelenou látkou a prešívaním opierky a podrúčiek, ktoré tvoria jeden celok. Vďaka pohodliu a komfortu, ktorý toto kreslo ponúka si ho ihneď zamilujete. Romantický dizajn kresla je vhodný na umiestnenie do obývačky, spálne, pracovne alebo predsiene. Stabilitu kresla zabezpečujú štyri nožičky z chrómovej ocele v nadčasovej zlatej farbe. Rozmery tohto jedinečného kúsku sú (ŠxVxH): 78x72x80, výška sedu je 45 cm a jeho maximálna nosnosť je 120 kg. Stavte na kvalitu a doprajte si to, čo si zaslúžite. Dodávané je v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 78 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 72 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Farba | Zelená |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3332 m3 |
| Čistá váha dodávateľa | 13.5 kg |
| Váha s obalom dodávateľa | 14 kg |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Crown |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Tmavozelená / zlatá |
| Prevedenie poťahu | Zelená |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / chrómovaná oceľ |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom

























