
Bielo-zlatý cementový kvetináč Ø - 11*13 cm
13×11 cm, betónový, izbový
SkladomRozmery 12×26×20 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 26 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Betón |
| Umiestnenie | Izbové |
| Veľkosť | Malé, Stredné |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Atypické |
| Výrobca | Clayre & Eef |

13×11 cm, betónový, izbový
Skladom
18×13×13 cm, betónový, izbový
Skladom
17×18×12 cm, betónový, izbový
Skladom
13×18×18 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
26×21×13 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Izbový, atypický, klasický
SkladomDoprava zadarmo
17×18 cm, betónový, izbový
Skladom
Betónový, izbový, malý
Skladom
10×11 cm, betónový, izbový
Skladom
13×16 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Vonkajší, na bylinky, plastový
Skladom
25×16×15 cm, keramický, izbový
Skladom
17×16×8 cm, betónový, izbový
Skladom
16×17 cm, betónový, izbový
Skladom
17×15×14 cm, keramický, izbový
Skladom
15×25×16 cm, keramický, izbový
Skladom
17×17×11 cm, betónový, izbový
Skladom
Betónový, izbový, okrúhly
Skladom
28×30 cm, betónový, vonkajší
Skladom
12×13 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
21×23 cm, betónový, vonkajší
Skladom
19×17×16 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
11×12 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
11×12 cm, betónový, izbový
Skladom
10×10 cm, izbový, okrúhly
Skladom