Zatím jsem foliovník nerozbalila....
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Rozmery 200×200×300 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvalitný a cenovo dostupný fóliovník je ideálny pre pestovanie paradajok, uhoriek, paprík a baklažánu, ale aj napríklad ovocia. Poskytne vašim rastlinám optimálne podmienky pre ich rast a ochranu pred nepriaznivým počasím. Fóliovník má 6 vetracích okien v spodnej časti bočných stien. Konštrukcia je spojená pomocou skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. V zimnom období sa plachta musí uschovať.Technické parametre: plocha - 6 m2 materiál konštrukcia - obojstranne pozinkovaná oceľová rúrka, 19 x 0,6 mm plachta - 140 g/m2, UV rezistentná
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 300 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Materiál konštrukcie | Oceľ, Pozinkovaný plech |
|---|---|
| Materiál výplne | Fólia |
| Farba | Zelená |
| Hĺbka (cm) | 300 cm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Šírka (cm) | 200 cm |
| Výška (cm) | 200 cm |
| Výrobca | 4-Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Zatím jsem foliovník nerozbalila....
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
dobrý pomocník pro pěstitele
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
ještě nebyl použit
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Zatím mám jen krátce.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
myslím, že bude dobre slúžiť na pestovanie zeleniny.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Hliníkový, s výplňou z komôrkového polykarbonátu
Skladom
Hliníkový, s výplňou z komôrkového polykarbonátu
Skladom
200×200×350 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hliníkový, s výplňou z komôrkového polykarbonátu
SkladomDoprava zadarmo
200×300×450 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×200×350 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×200×300 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
200×200×300 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom