Odporúčame
História cien
- 25. 5. 2026 - 20,99 €
- 10. 2. 2026 - 20,99 €
- 9. 12. 2025 - 22,99 €
- 31. 10. 2025 - 16,99 €
- 11. 8. 2025 - 22,99 €
- 25. 4. 2025 - 22,49 €
- 31. 12. 2024 - 20,99 €
- 1. 12. 2024 - 19,99 €
- 1. 11. 2024 - 15,99 €
- 17. 10. 2024 - 19,99 €
- 3. 10. 2024 - 23,49 €
- 24. 9. 2024 - 20,99 €
- 14. 9. 2024 - 21,99 €
- 25. 8. 2024 - 21,49 €
- 21. 8. 2024 - 20,49 €
Popis produktu
Chcete si doma navodiť príjemnú atmosféru k joge či meditácii, alebo len príjemne relaxovať? S aróma difuzérom TrueLife si môžete naordinovať aromaterapiu stlačením jedného tlačidla. Stačí do nádržky s vodou pridať pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja a OilFlow® technológia sa postará o zvyšok. Difuzér eliminuje okolité pachy a prevonia vzduch v miestnosti vašou obľúbenou vôňou. Môžete ho používať aj ako zvlhčovač vzduchu. Funguje na princípe ultrazvuku, vodu v nádrži mení na jemnú paru, ktorá sa mieša so vzduchom v miestnosti a takmer okamžite ho zvlhčuje na optimálnu hodnotu.Zapnutie a vypnutie difuzéra, voľbu farebného podsvietenia aj nastavenie intenzity pary zvládnete pomocou jediného tlačidla.Technické parametre: odporúčaná veľkosť miestnosti: 25 m2 ultrazvukový systém objem nádrže na vodu: 120 ml (vystačí na 5 hodín nepretržitej prevádzky) nízka hlučnosť osvetlenie - 7 farieb difuzér sa pri nízkych hladinách vody sám vypneObsah balenia: 1x TrueLife AIR Diffuser D3 Light 1x USB kábel 1x manuál 1x bezpečnostné inštrukcie
Parametre
| Dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 11,6 cm |
| Hmotnosť | 0,23 kg |
| Objem nádoby | 0,12 l |
| Príkon | 5 W |
| Sezóna | Jarná kolekcia |
| Šírka (cm) | 11,6 cm |
| Výška (cm) | 12 cm |
| Výrobca | TrueLife |
Recenzie
Používateľské recenzie
cena
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky






