Odporúčame
Dvojdverová vitrína Giovanni TC-M-2D - dub artisan / biela
Rozmery 137×90×37 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 119 €
- 23. 7. 2025 - 119 €
- 30. 1. 2025 - 143 €
- 4. 4. 2024 - 130 €
- 15. 1. 2024 - 128 €
Popis produktu
Dvojdverová vitrína GIOVANNI TC-M-2D si okamžite získa Vaše srdce. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 90,1x37x137,7 cm. Dvierka sa pýšia kvalitným kovaním značky Häfele. Nábytok je vyrobený z kvalitnej DTD (drevotriesková doska) a MDF (drevovláknitá doska), hrúbka korpusu a frontov je 16 mm. Hrana ABS je 0,5/1. Kolekciu Giovanni si určite zamilujete pre jej moderný dizajn, kvalitu a najmä romantickú a nežnú kombináciu bielej s dekorom dreva dub artisan. Ponúkame Vám široký výber pre vytvorenie nenapodobiteľného, útulného a predovšetkým funkčného interiéru. K vitríne je možné dokúpiť aj štýlové LED osvetlenie.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 137 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Osvetlenie | Ano |
| Farba | Béžová |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.0806 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 50 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Giovanni TC-M-2D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub artisan / biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD / MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Výhody produktu | Moderný dizajn |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | Orientácia pravá aj ľavá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Nábytkový systém | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet poličiek | 4 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom





