




Rozmery 200×240×240 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktický altánok sa hodí ako zastrešenie nad vaše posedenie v záhrade, na záhradné oslavy, ale aj iné príležitosti. Priemer rúrok je 18 mm. Hrúbka materiálu je 1 mm. Materiál altánku: PE 100G.
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 240 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Párty stany | Ano |
|---|---|
| Konštrukcia | Klasická |
| Farba | Biela |
| Hĺbka (cm) | 240 cm |
| Šírka (cm) | 240 cm |
| Výška (cm) | 200 cm |
| Výrobca | HAPPY GREEN |

315×290×570 cm, párty stany, nožnicový
SkladomDoprava zadarmo
300×300 cm, párty stany, nožnicový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Párty stany, nožnicový, rozkladací
Skladom
300×300 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×600 cm, párty stany, rozkladací

315×195×195 cm, párty stany, nožnicový
SkladomDoprava zadarmo
Párty stany, nožnicový, rozkladací
Skladom
315×290×570 cm, párty stany, nožnicový
SkladomDoprava zadarmo
197×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
315×290×290 cm, párty stany, nožnicový
SkladomDoprava zadarmo
600×300 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
315×290×290 cm, párty stany, nožnicový
SkladomDoprava zadarmo
300×450 cm, párty stany, nožnicový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
250×250 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
200×300 cm, párty stany, nožnicový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
300×600 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×300 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×300 cm, párty stany, nožnicový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
187×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
250×250 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×600 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×300 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×600 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×450 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou

300×600 cm, rozkladací, klasický

300×300 cm, párty stany, nožnicový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
315×290×290 cm, párty stany, rozkladací
SkladomDoprava zadarmo
300×600 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
300×450 cm, párty stany, nožnicový
Skladom