Odporúčame
Rozkladacia pohovka Goldia New - béžová ekokoža
Rozmery 76×170×101 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 229 €
- 26. 11. 2024 - 229 €
- 10. 7. 2024 - 245 €
- 4. 4. 2024 - 226 €
- 15. 1. 2024 - 227 €
Popis produktu
Ak hľadáte nádhernú a elegantnú pohovku, práve ste ju našli. Luxusná rozkladacia pohovka GOLDIA NEW Vám umožní štýlové a najmä pohodlné leňošenie. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 170x79x76 cm, výška sedu je 37 cm a hĺbka sedu je 50 cm. Nosnosť pohovky je 160 kg. Na prvý pohľad zaujme svojím nevšedným dizajnom a dekoratívnym prešitím operadla a sedacej časti. Vyrobená je v béžovej ekokoži, pričom stojí na kvalitných kovových nožičkách, vysokých 18 cm. Vďaka funkcii rozkladu z pohovky ľahko vytvoríte lôžko na príležitostné spanie s rozmermi (ŠxH): 101x170 cm. Stredná časť má unikátnu funkciu, dá sa sklopiť a vzniká tak opierka na ruky, prípadne stolík na šálku čaju alebo drobné občerstvenie. Súčasťou pohovky sú dva vankúše, ktoré nahrádzajú opierky na ruky a keď je pohovka v podobe lôžka, citlivo Vám podoprú hlavu. Je to pohovka, ktorá poteší nielen oko, ale poskytuje tiež maximálny komfort. Dodávaná je v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 170 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 101 cm |
| Výška: | 76 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Béžová |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3121 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 35 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Goldia New |
| Hĺbka sedadla (cm) | 50 |
| Výška sedadla (cm) | 37 |
| Výška operadla (cm) | 45 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 170 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 101 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 170 x 101 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 160 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Béžová ekokoža |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Ekokoža / kov |
| Poťahový materiál | Ekokoža |
| Výhody produktu | Rozklad, sklápacia stredná opierka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Nie |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Molitánová |
| Nožičky | Kovové |
| Oderuodolnosť (cykly martindale) | 100000 |
| Doplňujúce informácie | Molitánové sedenie, 2 vankúše |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom





















