Odporúčame
Posteľ, čierna, 180x200, TAJGI
Popis produktu
Materiál: kov Farba: čierna Rozmery (ŠxHxV): 185x205x76 cm Rozmery lôžka (ŠxH): 180x200 cm Dodávaná s lamelovým roštom Výška po rošt: 32 cm Nosnosť: 100 kg Dodávané bez matraca Možnosť zakúpiť matrace z našej ponuky Dodávané v demonte
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Industriálny |
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Material | Kov |
| Vyska | 76.0 cm |
| Sirka | 185.0 cm |
| Hlbka | 205.0 cm |
| Styl | Industriálny |
| Plocha_na_spanie | 180x200 cm |
| Nosnost | 100.0 kg |
| Dlzka | 214 cm |
| S_rostom | 1 |
| Bez_matraca | 1 |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Sedacia súprava, látka sivá, SEGORIA LUX
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Univerzálna sedacia súprava, tmavosivá/sivá, ANDRES U UNI
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Poschodová rozložiteľná posteľ, prírodná borovica, LUINI
90×200 cm, drevená, bez matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Obývacia stena, biela/čierna, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Celočalúnená váľanda s molitánovým matracom, svetlosivá/sivá, MATI
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
Matný, v dekore dub sonoma, pevný
Skladom
Botník, MDF laminovaná, natural, FP 02
Z lamina
Skladom
Váľanda s úložným priestorom, svetlosivá/sivá, EVA
S úložným priestorom, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
Obývacia stena, dub sonoma/biela, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Vešiaková skriňa s policami, dub sonoma, ADELI
S poličkami, so závesnou tyčou, trojdverový
Skladom
Prenosné ohnisko s grilovacou mriežkou, poklopom a kutáčom, MILDO
Prenosné, oceľové, s poklopom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom





























