Odporúčame
Rohová sedacia súprava, svetlosivá, pravá, AMARETO U
Popis produktu
Materiál čalúnenie: látka Chester Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov Farba čalúnenia: svetlosivá Rozmery (ŠxHxV): 345x202x70/90 cm Výška sedu: 41 cm Hĺbka sedu: 60 cm S funkciou rozloženia Rozmery plochy na spanie (ŠxD): 125x266 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 8,7 cm Šírka medzi otomanmi: 135 cm Šírka voľného priestoru medzi otomanmi: 144cm Šírka otomanov: 100/106cm Hĺbka otomanov: 160cm Nosnosť na osobu: 90 kg Pravé prevedenie Dekoratívne prešitie sedacej časti Pevné opierky chrbta Výplň: pružina falista/Pur pena Polohovacie opierky hlavy 6 stupňové polohovanie opierok Automatické polohy Moderné dizajnové nožičky S úložným priestorom Dodávané s vankúšom Dodávané v demonte Možnosť objednania v 5 farebných prevedeniach látky Chester v cene 1299 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 8-10 týždňov.
Rozmery
| Hĺbka: | 202 cm |
|---|
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Sivá |
| Material | Látka |
| Vyska | 70.0 cm |
| Sirka | 345.0 cm |
| Hlbka | 202.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 125x266 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA NEW
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plechový záhradný domček na náradie, zelená/biela, 2x1,3x1,8 m, HAMAL TYP 1
Plechový, so sedlovou strechou, s dvojkrídlovými dverami
SkladomDoprava zadarmo
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Vešiaková skriňa s policami, dub wotan, ADELI
V dekore dub, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
4-policový kovový regál, čierna, ALDEA
Kovový, vnútorný, na viac kvetináčov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
TEMPO-KONDELA MEDISA TYP 1, vyhrievacia XL deka, sivá/vzor hviezdy, 130x180 cm
Skladom
Obojstranná baránková deka, tmavosivá/vzor bodky, 150x200cm, DOTIS
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Viacúčelový košík, tmavosivá, ZATEN
Drôtený, kusový
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Sušiak na bielizeň, strieborná/modrá, VARDEN
Skladací, interiérový, stojaci
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA U
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


