Odporúčame
Posteľ, Dub sonoma, NORTY TYP 8
Rozmery 160×200 cm
Popis produktu
Posteľ 160 NORTY TYP 8 Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 165,4x205x85 cm Plocha na spanie (ŠxH): 160x200 cm Hrúbka materiálu korpus: 22 mm Hrúbka materiálu čelo: 32 mm Nosnosť: 110 kg Možnosť dokúpenia ostatných častí zostavy Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, možnosť dokúpiť z našej ponuky Odporúčame zakúpiť matrac s rolovaným roštom s minimálnou výškou 8 cm Dodávané v demonte
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub sonoma |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 85.0 cm |
| Sirka | 165.4 cm |
| Hlbka | 205.0 cm |
| Styl | Moderný |
| Plocha_na_spanie | 160x200 cm |
| Nosnost | 110.0 kg |
| Dlzka | 205 cm |
| Bez_rostu | 1 |
| Bez_matraca | 1 |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Vešiak, hnedá, JIMY NEW
Kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Otvorený regál, samoa king, KORA KR1
Matný, rovný, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vešiak s botníkom, čierny kov, BARNUM
Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Regál, dub prírodný, PRETO
V dekore dub, matný, rovný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská modulárna skriňa, ružová/detský vzor, NURMI
S klasickým otváraním, rovná, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník, 5-radový, čierny, MADILO
Kovový, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovové police, set 3 ks, prírodná/čierna, AZURI
Drevená, v modernom štýle, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, biela, vzor patchwork, 150x200, SARTI
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
4-policový kovový regál, biela, ALDEA
Kovový, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Krbové náradie, čierne, kované železo/liatina, MUKO
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, zimný vzor, 150x200, SAMANTE
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Regál, 4-policový, dub/čierna, THEA
V dekore dub, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Jedálenský stôl, biela, 79x79 cm, EUGO
Matný, pevný
Skladom
Matrac, pružinový, 90x200, FUTON ARONA
90×200 cm, pružinový, stredne tvrdý
Skladom
Polica 150, biela, VILGO
V dekore dub, matná, rovné
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
MATRAC, 90x200, MONIKA
90×200 cm, penový, tvrdý
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vianočný stromček so šiškami, posnežený, 210cm, CHRISTMAS TYP 2
So stojanom
Skladom








