Odporúčame
Posteľ s úložným priestorom, dub sonoma, 180x200, LUNA
Popis produktu
Posteľ LUNA s úložným priestorom Materiál: DTD laminovaná, ABS hrany po celom obvode postele Farebné prevedenie: dub sonoma Rozmery: ŠxHxV: 186x211x101,2 cm Plocha na spanie: 180x200 cm Bez roštu a matraca. Odporúčame zakúpiť matrac s rozmerom 180x200 cm z našej ponuky. Kvalitný slovenský výrobok Hrúbka materiálu: 16 mm Nosnosť: 120 kg Dodávané v demonte.
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub sonoma |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 101.2 cm |
| Sirka | 186.0 cm |
| Hlbka | 211.0 cm |
| Styl | Moderný |
| Plocha_na_spanie | 180x200 cm |
| Nosnost | 120.0 kg |
| Dlzka | 203,2 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
| Bez_rostu | 1 |
| Bez_matraca | 1 |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rošt, 180x200 cm, MONNA NEW
178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, biela, SERVO TYP 1
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Botník, 4-policový, čierny, TABE
62×62×20 cm, kovový, policový
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Stojanové zrkadlo, biela, LAVAL
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom












