Odporúčame
Rozkladacia sedacia súprava, sivá látka, pravá, SANTIAGO
Rozmery 75×260×175 cm
Popis produktu
Materiál: látka Farba: Matrix 17 sivá Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 72 000 oderov Rozmery (ŠxHxV): 267x217x86/114 cm Plocha na spanie (ŠxD):118x200 cm Výška sedu: 41 cm Hĺbka sedu: < 53 cm Výška chrbtovej opierky: < 55 cm Výška spodného priestoru od podlahy:
Rozmery
| Šírka: | 260 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 175 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Výška opierky | Nízka, Vysoká |
|---|---|
| Orientácia | Pravá |
| Štýl | Moderný |
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka, EKO koža |
| Farba | Vo farbe grafitu |
| S úložným priestorom | Ano |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 139.0 kg |
| Vyska | 114.0 cm |
| Sirka | 267.0 cm |
| Hlbka | 217.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 118x200 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA NEW
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plechový záhradný domček na náradie, zelená/biela, 2x1,3x1,8 m, HAMAL TYP 1
Plechový, so sedlovou strechou, s dvojkrídlovými dverami
SkladomDoprava zadarmo
Vešiaková skriňa s policami, dub wotan, ADELI
V dekore dub, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
4-policový kovový regál, čierna, ALDEA
Kovový, vnútorný, na viac kvetináčov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
TEMPO-KONDELA MEDISA TYP 1, vyhrievacia XL deka, sivá/vzor hviezdy, 130x180 cm
Skladom
Viacúčelový košík, tmavosivá, ZATEN
Drôtený, kusový
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Sušiak na bielizeň, strieborná/modrá, VARDEN
Skladací, interiérový, stojaci
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA U
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vintage skrinka na kľúče, biela/prírodná, DODOMA
Skrinky, drevený
Skladom

