





Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantný prešívaný prehoz na posteľ v klasickom patchworkovom dizajne poteší dušu každého romantika. Jemný dizajn v pastelových tónoch béžovej a ružovej s drobnými kvetinovými vzormi pohladí po duši a dokonale zútulní každú spálňu.Prehoz na posteľ však nie je len krásny, je aj praktický. Ochráni vaše obliečky pred vyblednutím aj všadeprítomným prachom, a navyše bude vaša posteľ vždy rýchlo ustlaná. Vyrobený je z hebkého mikrovlákna a vďaka jemnosti materiálov vám môže pohodlne slúžiť aj ako deka.
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Materiál | 100% polyester |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 140 x 220 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Jednolôžko predĺžená dĺžka |
| Veľkosť | 140 x 220 cm |
| Žehlenie | Nesmie sa žehliť |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Krasne a kvalitne. Odporucam.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Kvalitní, neshrnuje se
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Krásné příjemne
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Pěkný přehoz velikost trochu menší
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
pekný prehoz
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

240×260 cm, na dvojlôžko
Skladom
200×220 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

70-90×60-80 cm, bavlnený
Na odoslanie o 6 týždňovDoprava zadarmo


240×260 cm, na dvojlôžko
Skladom

220×240 cm, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo

220×210 cm
SkladomDoprava zadarmo


Bavlnený
SkladomDoprava zadarmo

140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
200×220 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený
SkladomDoprava zadarmo

Kuchynky
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šachy, pre dospelých
Skladom
Šachy, pre dospelých
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre deti
Skladom
1000, pre dospelých
Skladom
63×63 cm, pre dievča, kombinovaný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rukávniky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×91 cm, mäkká
Skladom
13×16 cm, drevené
Skladom
18×36 cm
Skladom
18×36 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Pre deti
Skladom
Bavlnená
Skladom