Odporúčame
Kovona Kovová kartotéka A4, 2 zásuvky, modré
Rozmery 70×41×62 cm
História cien
- 3. 5. 2026 - 233,7 €
- 3. 6. 2025 - 233,7 €
- 7. 1. 2025 - 350,92 €
- 1. 1. 2025 - 389,91 €
- 1. 2. 2024 - 386,4 €
- 15. 1. 2024 - 405,6 €
Popis produktu
· zvárané kartotéky z oceľového plechu pre formát závesnej zložky A4 · zásuvky sú osadené teleskopickými guľôčkovými pojazdmi so 100% výsuvom zásuvky pre jednoduchšiu prácu s dokumentmi · pojazd zásuviek je veľmi ľahký a tichý · čelá zásuviek sú vybavené štítkom pre zasunutie popisu · nosnosť zásuvky 40 kg · systém blokácie zásuviek zamedzuje súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz a bráni tak možnému preváženiu celej kartotéky · centrálne zamykanie kvalitným cylindrickým zámkom Burg s dvoma kľúčmi · povrchová úprava je prevedená práškovým vypaľovaným lakom v odtieňoch RAL · zásuvky kartoték sú pripravené pre prípadné použitie deliacich priehradiek · vnútorné rozmery zásuvky v x š x h: 250 x 326 x 520 mm
Rozmery
| Šírka: | 41 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Úložný priestor | Zásuvky |
| Farba | Modrá |
| Výška (mm) | 704 |
| Šírka (mm) | 405 |
| Hĺbka (mm) | 622 |
| Formát | A4 |
| Počet zásuviek | 2 |
| Farba korpusu | Sivá |
| Konštrukcia | Zváraná |
| Nosnosť zásuviek (kg) | 30 |
| Farba zásuviek | Modrá |
| Počet radov vedľa seba | Jednoradová |
| Výrobca | KOVONA |
Najlepšie produkty od B2bpartner.sk

Schránka na kľúče s kódovým zámkom, 114x94x40 mm
Na kľúče, s otváraním na kľúč, - pokladne a schránky
SkladomDoprava zadarmo
Kovová spisová skriňa, demontovaná, 4 police, 950 x 1950 x 400 mm, sivá
Kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plechové dvere 80, pravé, pozinkované
Pravé, jednokrídlová, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1790x900x400 mm, nosnosť 175kg
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 60 x 90 mm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu, magnetická, 900 x 600 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Nábytkový trezor elektronický 1+1 ZADARMO, 5 L
S otváraním na kód, samostatne stojací
SkladomDoprava zadarmo
Kovová policová skriňa s presklenými dverami, demontovaná, 900 x 1850 x 400 mm
Kovový, s dvierkami
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, sivá
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky mobilný kontajner MIRELLI, 4 zásuvky, biela/dub sonoma
So zásuvkami, z lamina, s kolieskami
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Regál na pneu 1+1 ZADARMO, 2100x1000x500 mm, 3 poschodia, RAL 7031
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1800x900x400 mm, 5 políc, nosnosť police 175 kg, RAL 7031
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Korková nástenka v hliníkovom ráme, 900 x 600 mm
Korková, nástenná
SkladomDoprava zadarmo
Plechová skrinka na kľúče, na 24 kľúčov
Skrinky, kovový, s háčikmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky mobilný kontajner MIRELLI, 4 zásuvky, čerešňa
So zásuvkami, v dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásobník na toaletný papier 1+1 ZADARMO, nerez, priemer 260 × 125 mm
SkladomDoprava zadarmo


































