Odporúčame
META Policový regál, nosnosť 500 kg, 2500 x 2600 x 650 mm, prístavný
Rozmery 250×260×65 cm
História cien
- 29. 4. 2026 - 815,49 €
- 21. 12. 2025 - 815,49 €
- 7. 1. 2025 - 747,23 €
- 1. 1. 2025 - 830,25 €
- 1. 8. 2024 - 810 €
Popis produktu
· policové regály s extra širokými policami 1800, 2200 a 2600 mm · konštrukcia z pozinkovaných profilov · vhodný predovšetkým na skladovanie škatúľ a objemných predmetov v obchodoch a skladoch · police sú zo surovej drevotriesky, hrúbka 19 mm · police usadené v pozinkovaných lištách a podložené výstuhami · police výškovo prestaviteľné v rastri 50 mm · regál dodávaný so 4 drevotrieskovými policami · možnosť dokúpiť ďalšie police a prídavné polia · regály sú zásuvné, ľahko sa montujú
Rozmery
| Šírka: | 260 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 65 cm |
| Výška: | 250 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Hĺbka (mm) | 650 |
| Nosnosť police (kg) | 500 |
| Prevedenie | Prídavný regál |
| Šírka (mm) | 2600 |
| Výška (mm) | 2500 |
| Počet políc | 4 |
| Typ montáže | Zásuvný |
| Materiál políc | Surová drevotrieska |
| Výrobca | META |
Najlepšie produkty od B2bpartner.sk

Stojan na bicykle, 1+1 ZDARMA, 5 státí, na kotvenie
SkladomDoprava zadarmo
Skrinka na kľúče s mechanickým zámkom 1+1 ZADARMO, 48 kľúčov
Skrinky, kovový, s háčikmi
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 60 x 90 mm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky mobilný kontajner MIRELLI, 4 zásuvky, čerešňa
So zásuvkami, v dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Schránka na kľúče s kódovým zámkom, 114x94x40 mm
Na kľúče, s otváraním na kľúč, - pokladne a schránky
SkladomDoprava zadarmo
Plechová skrinka na kľúče, na 24 kľúčov
Skrinky, kovový, s háčikmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1800x900x400 mm, 5 políc, nosnosť police 175 kg, RAL 7031
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu, magnetická, 1800 x 1200 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu 1+1 ZADARMO, magnetická, 1200 x 900 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Plastový zásobník na dokumenty 1+1 ZADARMO, čierna
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu, magnetická, 900 x 600 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, sivá
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1790x900x400 mm, nosnosť 175kg
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, 1800x900x600 mm, 5 políc, nosnosť police 175 kg, RAL 7031
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Korková nástenka v hliníkovom ráme, 900 x 600 mm
Korková, nástenná
SkladomDoprava zadarmo
Kovová policová skriňa s presklenými dverami, demontovaná, 900 x 1850 x 400 mm
Kovový, s dvierkami
SkladomDoprava zadarmo
Nábytkový trezor elektronický 1+1 ZADARMO, 5 L
S otváraním na kód, samostatne stojací
SkladomDoprava zadarmo




































