

Rozmery 23×120×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery Rozmer matraca: 120 x 200 cm Výška: 23 cm Šírka: 120 cm Dĺžka: 200 cm Tvrdosť matraca: Mäkká H2, stredná H3, dve tvrdosti Vyhotovenie Horná strana matraca s penou T30 ponúka mäkšie, komfortné ležanie s úľavou v oblasti ramien a bokov Spodná strana z HR peny poskytuje vyššiu tuhosť a pružnú oporu – ideálna pre spánok na chrbte či bruchu Dve rôzne tvrdosti – ľahko voliteľné otočením matraca podľa aktuálnej potreby Ohnuté jadro so 7 zónami optimálne reaguje na tlak a podporuje prirodzené zakrivenie chrbtice Ventilačné kanáliky zaisťujú cirkuláciu vzduchu vo vnútri jadra a zabraňujú prehriatiu Snímateľný poťah Exclusive s Aloe vera – hebký, priedušný a prateľný na 40 °C Materiál - HR studená pena Vysoká elasticita a dokonalé prispôsobenie sa telu Pružnejšia než PUR pena a ihneď sa vracia do pôvodného stavu Vysoká priedušnosť, odvod vlhkosti a skvelá termoregulácia Rovnomerne rozkladá tlak a podporuje zdravú polohu chrbtice Omnoho dlhšia životnosť a priedušnosť ako ostatné typy pien Materiál - PUR pena Vplyvom telesného tepla mäkne a prispôsobuje sa tvaru tela Materiál vyniká elasticitou, pevnosťou a dlhou životnosťou Obmedzuje výskyt roztočov a plesní vďaka svojej priedušnosti Tipy Doplňte matrac o kvalitný rošt , ktorý zaistí správnu cirkuláciu vzduchu Chránič matraca predĺži jej životnosť Matrac pravidelne otáčajte – počas prvého roka minimálne 4×, v ďalších rokoch aspoň 2× Matrac pravidelne vysávajte – zachováte jej vlastnosti aj hygienu Farba peny a prešitie poťahu sa môže líšiť – nemá vplyv na funkčnosť matraca Výrobné tolerancie matraca sú ± 2 cm na výšku, šírku a dĺžku Matrac je dodávaný vo vákuovo balenom stave – vybaľte ideálne do 24 h od obdržania Nepoužívajte ihneď – matrac sa môže vracať do pôvodného stavu až 48 h Nechajte sa inšpirovať Matrace Spálňa Plachty Obliečky Nočné stolíky Paplóny a vankúše
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Mäkké, Stredne tvrdé, Tvrdé, Extra tvrdé |
| Výplň | HR pena, PUR pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Materiál povlaku | Aloe Vera |
| Počet zón | 7 |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Obojstranné | Ano |
| Ochrana matraca | BEZ chrániče matraca |
| Rozmer matraca | 120 x 200 cm |
| Výška matraca | 23 cm |
| Odporúčané pre | Matrac pre dospelých, Matrac pre seniorov, Matrac pre boľavý chrbát, Matrac pre deti, Matrac pre študentov |
| Vaša váha | 91 - 120 kg |
| Nosnosť matraca | 120 kg na osobu |
| Dĺžka | 200 cm |
| Veľkosť | Na jednolôžko |
| Typ peny | HR studená pena |
| Ortopedické zóny | 7 zón |
| Tvrdosť matraca | Stredná H3, Dve tvrdosti, Tvrdá H4 – H5 |

23×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
23×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
80×200 cm, zdravotný, tvrdý
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×200 cm, zdravotný, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
25×80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
200×200 cm, latexový, z pamäťovej peny
Skladom
21×120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
21×120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, tvrdý, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
22×80×200 cm, zdravotný, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
Penový, s výplňou z HR peny
SkladomDoprava zadarmo
26×80×200 cm, zdravotný, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
Pružinový

22×80×200 cm, pružinový, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
22×80×200 cm, zdravotný, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, pružinový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, zdravotný, pružinový
Doprava zadarmo
23×120×200 cm, penový, vysoký
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
23×160×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
80×190 cm, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
19×120×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
19×120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
20×180×200 cm, z pamäťovej peny, so snímateľným poťahom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
20×80×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovací, mäkký, pre návštevy
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
25×80×200 cm, penový, tvrdý
Skladom
24×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo