Odporúčame
Nie je skladom
Nočný stolík, masív/biela, FOSIL
39,9 €
Popis produktu
Nočný stolík, FOSIL Materiál: masívne borovicové drevo, Farba: biela, Rozmery (ŠxHxV): 38x32x47 cm, Hrúbka materiálu nôh (ŠxH): 40x40 mm Výška nožičiek: 45 cm
Parametre
| Štýl | Rustikálny, Provence |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Borovica |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Drevo |
| Material | Masív |
| Hmotnost | 4.50 |
| Vyska | 47.0 cm |
| Sirka | 38.0 cm |
| Hlbka | 32.0 cm |
| Styl | Provensálsky |
| Výrobca | Kondela |









