
26,49 €
Woody Kuchynka so stoličkou 2v1, 34 x 31,5 x 56 cm
Kuchynky
SkladomRozmery 80×189 cm
Závesné hojdacie ležadlo je vhodné na relaxáciu najmä v záhrade. Veľkosť látkového lôžka je 80 x 200 cm s drevenými vzperami. Ležadlo je vyrobené z bavlny a polyesteru. Nosnosť: 100 kg. Nosnosť 100 kg. Dĺžka lôžkovej plochy 189 cm. Dĺžka ležadla vrátane závezu 243 cm.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 189 cm |
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 189 cm |
| Hmotnosť | 1,26 kg |
| Materiál | Bavlna + PES |
| Nosnosť | 100 kg |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Výrobca | HAPPY GREEN |

Kuchynky
Skladom

Rukávniky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šachy, pre dospelých
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
13×16 cm, drevené
Skladom

18×36 cm
Skladom
18×36 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

1000, pre dospelých
Skladom
63×63 cm, pre dievča, kombinovaný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre deti
Skladom
Bavlnená
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre najmenších, s dinosaurami
Skladom
Vtákov
Skladom