Odporúčame
Obývacia stena RUMBA XL, 300x190x34, lefkas + LED osvetlenie
Popis produktu
Obývacia stena RUMBA XL. Vyrobená je z kvalitného materiálu, hrúbky 1,6 cm. Zostava sa skladá z TV stolíka, dvoch priestranných vitrín, a jednej police. Všetko je vybavené úchytmi. Vyberať môžete zo štyroch dekorov. Ak vás zaujal tento dizajn, určite si pozrite aj ďalšie produkty zo série RUMBA . Zhrnutie: obývacia stena TV stolík 2 vitríny police výber zo 4 dekorov Použité materiály: LTD, sklo
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Závesné |
| S osvetlením | Ano |
| Presklené | Ano |
| Barva | Hnedá |
| Styl | Moderné |
| Určenie | Pre rodinu |
| Hrúbka materiálu | 1,5 cm |
| Úchyty | ÁNO |
| Led osvetlenie | ÁNO |
| Rozmery police (vxšxh) | 20,5x140x19,5 cm |
| Rozmery tv stolíka (vxšxh) | 31,5x150x40 cm |
| Rozmery vitríny (vxšxh) | 190x75x34 cm |
| Výrobca | Supermobel |











