








Veľká pohovka Terso. Elegantná pohovka navrhnutá pre moderné a očarujúce interiéry, je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Sedák so strednou tvrdosťou a mäkkým operadlom zaručujú pohodlný odpočinok a bočnice s optimálnou výškou zaisťujú mimoriadny komfort. Výplň: Kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Bonell: Pružinové jadro tvoria radovo ustavené pružiny, ktoré sú vzájomne spojené špirálovým drôtom, čím je tvorené jednoliate jadro. Poťah: Poťahová látka odolná proti oteru, odolnejšia voči nečistotám, čo zaručuje možnosť dlhého používania. Údržba: Doporučujeme čistiť iba jemnou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií.
| Výška sedu | 53 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 15 cm |
| Farba produktu | Červená;Krémová;Sivá;Zelená |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 54 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Farebná varianta | Béžová |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |

85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne