Odporúčame
Kreslo TERSO Bordová
Rozmery 81×84×89 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 340 €
- 18. 1. 2025 - 340 €
- 27. 11. 2024 - 287 €
- 25. 11. 2024 - 256 €
- 16. 7. 2024 - 507 €
- 29. 2. 2024 - 496 €
- 15. 1. 2024 - 509 €
Popis produktu
Kreslo TERSO navrhnuté s ohľadom na najnáročnejších užívateľov, je kombináciou najvyššej kvality a použiteľnosti. Toto elegantné kreslo je nielen odolné proti oderu a poškodeniu, ale aj veľmi ľahko sa udržuje v čistote.Stabilitu konštrukcie zaisťujú masívne drevené nohy. Luxusné kreslo z kolekcie TERSO je vynikajúcou voľbou do obývacej izby, spálne, ale aj do reštaurácie, kancelárie alebo hotela. Údržba: Odporúča čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 84 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 89 cm |
| Výška: | 81 cm |
Parametre
| Farba | Červená |
|---|---|
| Farebná varianta | Bordová |
| Výška sedu | 46 cm |
| Šírka podrúčky | 12 cm |
| Výška nôh | 13 cm |
| Farba produktu | Červená;Krémová;Sivá;Zelená |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Hĺbka sedu | 54 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 1;1 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Váha | 29 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Materiál sedáku | Tkanina |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa MIAMI I sonoma šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň





























