













Obývacia izba je priestor, kde nám záleží predovšetkým na estetike. Nábytok z modernej kolekcie REVO sa vyznačuje nielen svojou jedinečnou funkčnosťou, ale aj originálnym štýlom. Jednoduché línie, maximálne zjednodušenie, úplné vypustenie zbytečného zdobenia - to všetko sú charakteristiky rohových sedačiek, pohoviek, kresiel a dalšieho čalúneného nábytku nielen v modernistickom štýle. Mnoho módnych farebných verzií, z ktorých si môžete vybrať, vám umožní dokonale zladiť pohovku alebo kreslo s iným nábytkom v interiéri. Nábytok REVO sa vďaka svojej funkčnosti osvedčí vo veľkých domoch, ako aj v menších bytoch. Moderný nábytok z kolekcie REVO je ponukou nielen pre majiteľov štýlových bytov, ale aj reštaurácií, hotelov alebo čakární. Ľudia všetkých vekových skupín budú milovať pohovky REVO, rohové sedačky a kreslá! Pohodlná moderná Rozkladacia pohovka REVO perfektne doplní každý interiér. Živé farby a módny dizajn zdôrazní jedinečnosť každého bytu. Rozkladacia pohovka REVO je pohodlné a funkčné riešenie, ktoré bude fungovať v každom dome.
| Výška sedu | 41 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 15 cm |
| Výška nôh | 5 cm |
| Farba produktu | Modrá;Ružová;Sivá |
| Rozmer po rozložení | 146x196 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Farebná varianta | Sivá |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |

85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
180×39×35 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 2 týždne