Odporúčame
Pohovka ERISO Namornícka modrá
Rozmery 80×220×100 cm
História cien
- 17. 5. 2026 - 861 €
- 14. 1. 2025 - 861 €
- 27. 11. 2024 - 729 €
- 25. 11. 2024 - 804 €
- 16. 7. 2024 - 1 286 €
- 1. 7. 2024 - 1 258 €
- 29. 2. 2024 - 1 256 €
- 15. 1. 2024 - 1 290 €
Popis produktu
Pohovka Eriso v škandinávskom štýle bola navrhnutá s ohľadom na pohodlie a je výsledkom práce najlepších dizajnérov. Tlmené teplé farby v kombinácii s drevenými nohami. Škandinávsky nábytok z kolekcie ERISO je návrhom pre nadšencov minimalizmu. Bude dobre fungovať nielen v salónikoch, ale aj v izbách pre hostí, dokonca aj v hoteloch, reštauráciách a čakárňach. Vytvára v interiéri úžasnú rodinnú atmosféru - spoľahlivo plní svoju funkciu aj mnoho rokov. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - poťahová látka odolná proti oteru, odolnejšia voči nečistotám, čo zaručuje možnosť dlhého používania. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Výška sedu | 42 cm |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Farba produktu | Krémová;Modrá;Sivá;Zelená |
| Rozmer po rozložení | 150x196 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Farebná varianta | Namornícka modrá |
| Výška podrúčky | 50 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda 6 zásuviek Malva 120 cm Biela
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Regál R008 Biela
180×39×35 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 2 týždne









































