








Rozkladacia pohovka Tubi je pohodlná a štýlová rozkladacia pohovka. Má jednoduché tvary a je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov vo výrazných, ale univerzálnych farbách. Pohovka je vybavená vankúšmi v kontrastnej svetlej farbe. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - kvalitná tkanina s vysokou odolnosťou proti oteru. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
| Výška sedu | 46 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Farba produktu | Modrá;Sivá |
| Rozmer po rozložení | 140x194 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 70 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Farebná varianta | Namornícka modrá |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň