



Pohovka Pumi je pohodlná pohovka. Je k dispozícii v univerzálnych farbách. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - hladká tkanina odolná proti oteru, odolnejšia voči nečistotám, čo zaručuje možnosť dlhého používania. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien. Taburet NIE JE súčasťou pohovky.
| Výška sedu | 42 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 20 cm |
| Výška nôh | 12 cm |
| Farba produktu | Sivá |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 70 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Farebná varianta | Tmavosivá |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |

215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
85×110×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 2 týždne
92×231×140 cm, rozkladacia, s poťahom z eko kože
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
182×25×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
98×204×144 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
98×224×146 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
45×85×35 cm, s lavičkou, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
124×50×27 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
92×222×96 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne