







Rozkladacia pohovka NIKUS je vhodná do detskej izby. Jednoduché rozkladanie. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - kvalitná tkanina, ktorá obsahuje prímes silikónu, čo zaisťuje menšiu absorpciu vlhkosti. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
| Výška sedu | 45 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 5 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Modrá;Sivá |
| Rozmer po rozložení | 139x193 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Farebná varianta | Namornícka modrá |
| Materiál poťahu | Hruba tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Tkanina |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Hrubá tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |

100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
24×160×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne