Odporúčame
Pohovka KAPI Žltá
Rozmery 85×190×88 cm
História cien
- 12. 5. 2026 - 821 €
- 18. 1. 2025 - 821 €
- 27. 11. 2024 - 696 €
- 25. 11. 2024 - 619 €
- 16. 7. 2024 - 1 227 €
- 1. 7. 2024 - 1 200 €
- 29. 2. 2024 - 1 198 €
- 15. 1. 2024 - 1 230 €
Popis produktu
Pohovka Kapi má moderný dizajn a bohaté farby, ktoré upútajú každé oko. Pohovka má pohodlné, pružné sedadlo a správne tvarované operadlo, ktoré sa dokonale prispôsobia užívateľovi. Pohovka má príjemne mäkké podrúčky, ktoré zvyšujú pohodlie pri odpočinku. Poťahy sú snímateľné a prateľné. Čalúnený nábytok Kapi je zakončený originálnymi šikmými kovovými nohami. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - hladká tkanina odolná proti oteru, odolnejšia voči nečistotám, čo zaručuje možnosť dlhého používania. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 190 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 88 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Farba | Žltá |
|---|---|
| Výška sedu | 47 cm |
| Šírka podrúčky | 15 cm |
| Farebná varianta | Žltá |
| Výška nôh | 13 cm |
| Farba produktu | Čierna;Modrá;Sivá;Žltá |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne

































