







Veľká pohovka Tozzi. Pohovka je kombináciou tradičnej minimalistickej formy a mäkkého čalúnenie v moderných pútavých farbách. Nohy sedacích súprav a pohoviek Tozzi sú vyrobené z kovu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Velúr poťahová látka odolná proti oteru, odolnejšia voči nečistotám, čo zaručuje možnosť dlhého používania. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
| Výška sedu | 46 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 15 cm |
| Výška nôh | 15 cm |
| Farba produktu | Modrá;Ružová;Zelená |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Farebná varianta | Olivová |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |

85×110×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
182×25×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
92×223×140 cm, rozkladacia, - pravý roh
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
200×150×58 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
99×30×30 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
121×138×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne