Odporúčame
Rozkladacia sedacia súprava MARIL Tmavosivá
Rozmery 91×230×153 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 1 348 €
- 1. 1. 2025 - 1 348 €
- 29. 11. 2024 - 1 322 €
- 25. 11. 2024 - 1 259 €
- 16. 7. 2024 - 2 014 €
- 1. 7. 2024 - 1 971 €
- 29. 2. 2024 - 1 966 €
- 15. 1. 2024 - 2 021 €
Popis produktu
Rozkladacia sedacia súprava Maril. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky, príjemné na dotyk. Tkanina je odolná voči rôznym faktorom vyplývajúcich z používania, ako je oter sedadla a operadiel a tiež proti znečisteniu.Pohovky a rohové rozkladacie sedacie súpravy sú zakončené lamelou a stredne veľkými nohami z bukového dreva. Jednoduché rozkladanie sedacej súpravy na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena T28. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - hladká tkanina Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 230 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 153 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Sivá |
| Výška sedu | 45 cm |
| Šírka podrúčky | 5 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Farba produktu | Sivá |
| Rozmer po rozložení | 132x202 cm |
| Tvar | Tvar L |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 4;4 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Farebná varianta | Tmavosivá |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa MIAMI I biela šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň












