Odporúčame
Pohovka FALCO Namornícka modrá
Rozmery 91×163×93 cm
História cien
- 24. 5. 2026 - 830 €
- 1. 1. 2025 - 830 €
- 29. 11. 2024 - 814 €
- 25. 11. 2024 - 775 €
- 16. 7. 2024 - 1 240 €
- 1. 7. 2024 - 1 213 €
- 29. 2. 2024 - 1 211 €
- 15. 1. 2024 - 1 243 €
Popis produktu
Pohovka Falco. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky Velur, príjemné na dotyk. Je k dispozícii v niekoľkých originálnych farbách, vrátane fľaškovo zelenej, tmavo modrej alebo práškovo ružovej. Sedacie súpravy z kolekcie FALCO sú jednoduché, majú výrazné tvary, pohodlné sedadlá a operadlá zakončené vysokými drevenými nohami. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena T28. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - zamatovo hebká textília Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 163 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 93 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Výška sedu | 46 cm |
| Šírka podrúčky | 8 cm |
| Výška nôh | 13 cm |
| Farba produktu | Modrá;Ružová;Zelená |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 60 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Tkanina |
| Materiál nôh | Drevo;Kov |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Farebná varianta | Namornícka modrá |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

























