Odporúčame
Kvalitné čalúnené kreslo MILTON Sivá/čierna
Rozmery 90×75×90 cm
História cien
- 3. 5. 2026 - 139 €
- 30. 1. 2025 - 139 €
- 26. 1. 2025 - 149 €
- 1. 1. 2025 - 155 €
- 7. 12. 2024 - 152 €
- 29. 11. 2024 - 155 €
- 25. 11. 2024 - 148 €
- 10. 10. 2024 - 296 €
- 28. 9. 2024 - 292 €
- 16. 7. 2024 - 290 €
- 1. 7. 2024 - 284 €
- 24. 6. 2024 - 290 €
- 17. 3. 2024 - 292 €
- 29. 2. 2024 - 296 €
- 23. 2. 2024 - 306 €
- 14. 2. 2024 - 318 €
- 15. 1. 2024 - 288 €
Popis produktu
Moderné kreslo MILTON. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky Haiti v mnohých moderných farebných odtieňoch. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena.Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Textília Haiti je vyrobená zo 100% polyesteru. Jemná tkanina s hustou väzbou je dostatočne pevná a odolná. Viditeľná štruktúra vlákien je hladká a príjemná na dotyk. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnou tkaninou pre sedacie súpravy, kreslá, pohovky. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Materiál | Látka |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| Výška sedu | 41 cm |
| Šírka podrúčky | 7 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Červená;Hnedá;Sivá |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Hĺbka sedu | 70 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Sivá/čierna |
| Počet miest na sedenie | 1;1 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 52 cm |
| Váha | 45 kg |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Materiál sedáku | Tkanina |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Sivá
91×220×93 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Zelená
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Regál R25 - biela
182×25×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×58 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda 6 zásuviek Malva 120 cm Biela
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Biela - dub sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Vitrína CLP W 30 cm Dub sonoma
99×30×30 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Regál RS-40 sonoma
153×153×30 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka POLA DD - dub artisan
183×64×30 cm, matná, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne



























