








Veľká rozkladacia pohovka MILTON. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky Haiti v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie sedacej súpravy na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Sedacia súprava má úložné priestory pod sedákmi. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Textília Haiti je vyrobená zo 100% polyesteru. Jemná tkanina s hustou väzbou je dostatočne pevná a odolná. Viditeľná štruktúra vlákien je hladká a príjemná na dotyk. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnou tkaninou pre sedacie súpravy, kreslá, pohovky. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
| Výška sedu | 42 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 7 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Červená;Hnedá;Sivá |
| Rozmer po rozložení | 140x190 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 57 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Čierna/biela |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 52 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál;Tkanina;Pena;Pružiny |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Používateľské recenzie
Comfortable for sleeping
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk

85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne