Odporúčame
Rustikálna vitrína Kora KRW2 - samoa king
Rozmery 193×88×40 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 309 €
- 4. 4. 2024 - 309 €
- 15. 1. 2024 - 311 €
Popis produktu
Vitrína KORA KRW2 je policová vitrína s dvomi presklenými dvierkami a dvomi širokými zásuvkami v dolnej časti. Vitrínu možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Kora. Za presklenými dvierkami sú umiestnené 3 police. Systém Kora je rustikálna sektorová zostava, ktorú možno využiť na zariadenie obývacej izby, spálne, jedálne alebo pracovne. Nábytok sa vyznačuje masívnejším vzhľadom, ktorý je doplnený ozdobnými lištami a kovovými úchytkami. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení samoa king, pričom jednotlivé prvky si možno objednať aj vo farbe dub canyon. Výška nožičiek je 5,5 cm a hrúbka materiálu poličiek je 1,5 cm.
Rozmery
| Šírka: | 88 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 193 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 60 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1969 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Kora KRW2 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ďalšie farby |
| Farba (slovne) | Samoa king |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vertikálne umiestnenie | Dole |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom




