Odporúčame
Vitrína Montana W2D - dub lefkas tmavý
Rozmery 173×110×43 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 321 €
- 4. 4. 2024 - 321 €
- 15. 1. 2024 - 323 €
Popis produktu
Vitrína MONTANA W2D je dvojdverová vitrína (dvoje čiastočne presklené dvierka) s priestranou zásuvkou v dolnej časti, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Montana. Systém Montana je univerzálna a tradičná sektorová zostava, ktorú možno využiť na zariadenie obývacej izby, spálne, jedálne alebo kancelárie. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení dub lefkas tmavý, pričom jednotlivé prvky zostavy si môžno objednať aj vo farbe dub sonoma truflový. Prvky zostavy sa výborne kombinujú s regálmi Alano, keďže majú rovnaký materiálový základ a povrchový vzhľad. Dvierka a zásuvky nemajú žiadne úchytky, čo vyzdvihuje čistý a jednoduchý dizajn nábytku. Hrany nábytku sú ohraničené ABS úpravou.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Výška: | 173 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub, Dub sonoma |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 73 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1674 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 4 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Montana W2D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub lefkas tmavý |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Bezúchytový systém otvárania |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vertikálne umiestnenie | Dole |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom







